Kurumsal

HAKKIMIZDA

Firmamız 2005 yılında Yazılım Firması Olarak Ticari Faaliyetine başlamıştır.Eyyaz Yazılım Kurucusu Olan Tab Ticaret ana faaliyetine Otomotiv sektörünüde katarak hızlı bir giriş yapmıştır. Kurulduğu günden bu zamana kadar odak noktası insanların ihtiyaçlarına doğru ,kaliteli ve sürdürülebilirlik yapıda hizmet vermeyi amaçlamaktadır.İzlediği Müşteri memnuniyeti anlayışı ile yaptıkları bunu yansıtmaktadır.Türkiye'nin Markası Olan Tab Ticaret ve Eyyaz Yazılım Hizmetleri yerli yatırımcıya destek vermektedir.

Amacımız;Otomotiv sektöründe; yedek parça satışı, sektöründe öncü, yeniliklere açık ve günümüz pazar anlayışına yön veren , müşteri memnuniyetine dayalı ve hizmet odaklı çalışan lider ve marka bir kuruluş olmaktır.

TÜRKİYE'NİN ÖNCÜ YEDEK PARÇA TEDARİKÇİSİ

16.200 m² alan Yedek parça deposu ile Tab Ticaret aklınızdaki tüm yedek parçaları size sunarFaaliyet konusu Fiat, Renault, Peugeot, Ford, Skoda,Lada, Hyundai, Mercedes, BMW, Opel, Wolkswagen marka binek ve hafif ticari araçların yedek parçasını çeşitli markalarla, tüm Türkiye genelinde profesyonel satış ekibi ile hizmet vermektedir.

SEKTÖRDE TAB Ticaret

Hem bizim hem de müşterilerimizin performansını olumlu yönde etkilemek adına herşeyden önce dürüst, disiplinli ve özgüveni yüksek personelimiz ile çalışıyoruz

Yasal sorumluluklarımız, müşterilerimize karşı sorumluluklarımız, çalışanlara, iş ortaklarımıza ve tedarikçilerimize karşı sorumluluklarımız etik kurallarımız dahilinde değerlerimizle birleşerek iş standartları çerçevesinde TAB Ticaret markasını sektör içinde farklı bir yere ulaştırmıştır.

TAB Ticaret HEDEF VE İLKELERİ

Otomotiv sektörünün yedek parça alanında kendine güvenen, yedek parça konusunda sorumluluk sahibi, bilgili ve tecrübeli personelimiz,kaliteli ürünlerimiz, satış sonrası hizmetlerimiz, güvenilirliğimiz, piyasa şartlarına uygun fiyat politikamız, iş ahlakımız ile Tab Ticaret olarak Türkiye de yedek parça pazarlama ve satışında model oluşturmayı hedeflemekteyiz.

NEDEN TAB Ticaret?

TAB Ticaret olarak amacımız,aracınızı satın aldıktan sonra gün geçtikçe üstün performansını korumak.

Oto yedek parça sekterünün olmazsa olmazı haline gelen B2B satış otomasyonu  ile müşterilerimize en iyi satış deneyimini sunabilmeyi amaçlıyoruz.

Tab Ticaret arabanız için en iyi yedek parçaları bünyesinde barındırır.Yedek parçalarımızda güvenlik riski ve kalite sorunları asla ortaya çıkmaz.

20.000’den fazla garantili oto yedek parça çeşidini bünyesinde barındırdan davet otomotiv en iyi fiyat avantajı ve en iyi hizmet ile müşterilerimize sunuyoruz.

Online otomotiv yedek parça alışverişinin lideri olarak müşterilerimize en iyi ürünü uygun fiyatla ulaştırmaya çalışıyoruz.

16.200 m2 alan Yedek parça deposu ile Tab Ticaret aklınızdaki tüm yedek parçaları size sunar.

81

ŞEHRİMİZE EKSİKSİZ HİZMET

60,000

FARKLI REFERANSLARDA PARÇA

150

MARKA

30

TEMSİLCİ